021-65010458

|

021-65010452

متیل پارابن

متیل پارابن ( Methylparaben ) با فرمول شیمیایی C8H8O3 یک آلرژن شیمیایی استاندارد می باشد. این ماده دارای خاصیت ضد قارچی و آنتی‌بیوتیکی و نگهدارنده در لوازم بهداشتی و آرایشی و دارویی مثلا پودرهای بچه است که به طور طبیعی در میوه‌های مختلف چون بلوبری، ذغال اخته و گیاهانی مثل ترتیزک و در فرومون‌های حشرات وجود دارد و برای پیشگیری از رشد میکروب‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد متیل پارابن

متیل پارابن متعلق به خانواده پارابن‌ها است این ماده پودری سفید با بوی ضعیف که غیرسایشی نیست که به عنوان یک ماده نگهدارنده در غذاها شناخته می‌شود. همچنین به طور معمول به عنوان نگهدارنده در محصولات مراقبت شخصی، از متیل پارابن و پروپیل پاربن استفاده می‌شود.

به عنوان قارچ‌کش در محیط‌های غذایی و در تعدادی از غذاهای فرآوری‌شده و داروها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در اکثر محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت شخصی و محصولات آرایشی مانند : مرطوب‌کننده‌ها، محصولات مراقبت از مو چون شامپو، تهویه هوا، سایه‌چشم، کرم‌های ضد آفتاب و خمیردندان و دئودورانت‌ها و ضدعرق‌ها محصولات اصلاح به کار می رود.

متیل پارابن به خاطر خاصیت ضد قارچ ، مخمر ها و میکرو ارگانیسم ها که معمولا در مواد غذایی رشد و تکثیر می شود، بیشتر اوقات بعنوان ماده نگهدارنده در صنعت غذایی استفاده می گردد. همچنین ممکن است در غذاهای پخته شده، خمیر ها، مرباها، شربت ها، روغن ها و چاشنی ها، محصولات لبنی و نوشیدنی ها موجود باشد. همچنین متیل پارابن از رشد باکتری  که منجر به مسمومیت شدید می شود پیشگیری می کند.

از تجزیه مواد غذایی با جلوگیری از رشد قارچ یا باکتری جلوگیری می کند.

در صنعت دارو به عنوان عامل محافظ نورون های دستگاه عصبی انسان برای درمان اختلالات عصبی به کار می رود.

این ماده در نوشیدنی های الکلی وجود دارد و عامل ضد میکروبی، نگهدارنده و طعم دهنده است. همچنین یکی از مولکول های خردل، شراب گیاهی،  بورون وانیل، میوه ی زرد طلایی و شراب سفید است.

 

شما می توانید با تماس با شرکت جوشش آرا از قیمت لحظه ای متیل پارابن اطلاع پیدا کرده و این ماده را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط کشور دریافت نمایید، یادآور می شود که قیمت های اعلام شده توسط شرکت ما کاملا رقابتی بوده و میتوانید خیالی راحت به ثبت سفارش بپردازید.

شماره تماس بخش فروش : 021-65010458 | 021-65010452

اشتراک گذاری :