021-65010458

|

021-65010452

ستریماید 40%

صفحه اصلی / محصولات / ستریماید 40%

ستریماید یک محلول قوی برای ضدعفونی کردن زخم، خراش و ساییدگهای پوست، استفاده در بخش مامایی، ضدعفونی کننده لباس نوزاد، وسایل معاینه و محیط پزشکی، سردخانه های صنعتی، محل نگهداری و پرورش دام و طیور، کشتارگاه های دامی و … می باشد.

محلول ستریماید با داشتن خاصیت کاتیونی طی دو مرحله به پاک کردن سطوح کمک میکند ابتدا بیوفیلم هایی که سبب حفظ میکروارگانیسم ها در سطوح هستند رو حل کرده و سپس آنها را از بین میبرد.

قسمت کاتیونی این محلول به قسمت آنیونی جداره ی سلولی باکتری ها، قارچ و ویروس ها متصل و داخل غشاء سلولی می شود تا با سست کردن اجزاء سلولی از رشد آن جلوگیری نماید.

نحوه مصرف ستریماید در نواحی مختلف

باید توجه داشت که زمان لازم و مناسب برای ضد عفونی کردن اشیا با این محلول حدود 30 دقیقه می باشد، همچنین این محلول به مدت یک هفته در ظروف در بسته قابل استفاده است.

برای ضد عفونی کردن وسایل، تجهیزات و لوازم دامداری به روش اسپری کردن و یا غوطه ور سازی در محلول کافیست 250 سی سی از ستریماید را در 50 لیتر آب حل نمایید.

برای وسایل و لوازم بیمارستانی به روش غوطه ور سازی 200 سی سی در 20 لیتر آب مناسب است.

برای ضد عفونی زخم ها ، خراشیدگی و سوختگی های پوستی 35 سی سی از ستریماید را در 1 لیتر آب حل کرده و از روش اسپری کردن استفاده کنید.

برای تمیز کردن پوست قبل از جراحی، پاک کردن وسایل جراحی و اتاق عمل به مدت 2 دقیقه 35 سی سی از محلول را در یک لیتر آب حل کرده، و قسمت مورد نظر را با آب اختلاط نمایید.

همچنین برای ضدعفونی زایشگاه و بیمارستان 200 سی سی در 20 لیتر آب، به صورت اسپری کردن کفایت میکند

 

شما میتوانید ستریماید را با بالاترین کیفیت، با قیمت مناسب و در کمترین زمان ممکن از شرکت شرکت جوشش آرا تهیه نمایید. ما همواره تلاش میکنیم تا با ارائه بهترین محصولات، رضایت خاطر شما مشتریان عزیز را جلب نماییم.

اشتراک گذاری :