021-65010458

|

021-65010452

درباره ما

صفحه اصلی / درباره ما

شرکت جوشش آرا با همت متخصصین و مهندسین مجرب صنعت شیمی پا به عرصه بازار مواد اولیه صنایع گذاشته است، ما با آشنایی و شناخت مشکلات بازار کشور عزیزمان ایران بر آن آمدیم تا کلیه فعالیت های خود را در زمینه تهیه و توزیع مواد اولیه صنایع، از جمله مواد اولیه داروئی، مواد اولیه غذایی، مواد اولیه آرایشی و بهداشتی، مواد اولیه شوینده ها، مواد اولیه حلال ها، مواد اولیه شیمیایی صنعتی، مواد اولیه کشاورزی، مواد اولیه تصفیه آب و …. گسترده نماییم.

ما مفتخریم با نام تجاری ” جوشش آرا ” به شماره ثبت ———– در خدمت شما هموطنان گرامی باشیم، هم اکنون طبق نیاز و تقاضای مشتریان، درخواست سفارش محصولات مورد نیاز را آنالیز کرده و ثبت سفارش مینماییم تا با بهترین و با کیفیت ترین محصولات نیاز های شما عزیزان را برطرف نماییم.

شرکت جوشش آرا با بیش از ربع قرن سابقه درخشان در عرصه واردات و توزیع مواد اولیه صنایع و با دارا بودن کادری مجرب و متخصص قادر به تامین مواد اولیه مورد نیاز کلیه صنایع از بازار های بین المللی می باشد و این توانمندی ریشه در باور راسخ گردانندگان این مجموعه دارد.

موفقیت روز افزون شرکت جوشش آرا نشآت گرفته از لحاظ کردن تمامی استانداردها در محصولات و خدمات ارائه شده است که سبب ساز پیشرفت و ترقی هر چه بیشتر این مجموعه پویا و بالنده گردیده است.

بکار گیری شیوه ها و متدهای خاص، خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات، این شرکت را از دیگر رقبا متمایز کرده است، کیفیت بالای کالاها و خدمات رائه شده از سوی این شرکت برجسته ترین پشتوانه و بالاترین سرمایه اجتماعی ما تلقی می شود.

رمز موفقیت شرکت های بزرگ رضایت و اعتماد مشتریان است، امیدواریم همانگونه که تا به امروز با یاری خداموند متعال و سعی همکاران متخصص، رضایت مشتریان خود را جلب نموده ایم، بر این اصل استوار بمانیم و بیش از پیش رضایت شمارا بدست آوریم.